Exhibitions

2022

Aurimas Eidukaitis.
tapybos paroda „Kolekcionierius“

2022 lapkričio 21 d. – 2023 sausio 15 d.

Aurimas Eidukaitis.
Tapybos paroda
2022 spalio 22 – lapkričio 29 d.

2021

Vladimiras Bogatyriovas.
Akvarelių paroda

2021 lapkričio 05 – 2022 sausio 30 d.

Dailininkas Vladimiras Bogatyriovas gimė 1945 lapkričio 7 d. Rusijos tolimuosiuose rytuose. 1970-1976 m. sudijavo I. E. Repino akademiniame dailės, skulptūros ir architektūros institute Sankt Peterburge. Nuo 1975 m. dalyvauja parodose. Nuo 1992 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys.
Dailininkas atstovauja klasikinio realizmo mokyklą, jo darbai eksponuojami privačiose kolekcijose Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Anglijoje.
„Kuriu, kad gyvenimas būtų gražesnis“, – taip nusako savo gyvenimo tikslą. Autorius skaito visų laikų literatūrą, plačiai domisi meno pasauliu, todėl jo paveikslai kupini romantiško požiūrio į kasdienybę, gamtą.
V. Bogatyriovas visą savo kūrybinį kelią naudojo įvairias technikas ir žanrus. Tai ir aliejinė tapyba, ir jau beveik dvidešimt metų tobulinama akvarelės technika. Kūriniuose gausu personažų, iškalbingų detalių, mados, muzikos ir meno istorijos archetipų, plačios erudicijos prieskonių.
Ši paroda skirta pagerbti menininko kūrybos dalį, kuri liejasi skaidriais akvarelės potėpiais. Išgalvotas gyvenimas ir pakeleiviai, kupini humoro ir džiaugsmo, spalvų ir optimizmo. Tai fėjos, arlekinai, nykštukai, flopsai ir smėlinukai, muzikantai ir aktoriai. Tarytum didelis orkestras, pilnas įvairiausių asmenybių, stilių ir garsų!
„Kauno rajono muziejus“ kartu su „Eglės galerija” kviečia smagiai kūrybinei pažinčiai, kuri, tikime, bus įkvepianti ir nepamirštama!

2020

Elena Kniūkštaitė.
Tapybos darbų paroda

2020 birželio 18 – spalio 15 d.

Elenos Kniūkštaitės tapybos darbų paroda, Aristavėlės dvaras, Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės.

https://lt-lt.facebook.com/eglesgalerija

2019

Aurimas Eidukaitis.
Tapyba „Dažų imperatorius“

2019 rugpjūčio 2 – rugsėjo 1 d.

A. Eidukaičio tapybos darbų paroda „Dažų imperatorius“, KKKC Parodų rūmai, Klaipėda.

2018

Virgis Ruseckas. Tapyba „Reveransas“
2018 rugsėjo 4 – spalio 13 d.

V. Rusecko tapybos darbų paroda „Reveransas“, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilnius.

2017

„Baldai 2017“
2017 spalio 5 – 8 d.

Litexpo rūmai, Vilnius.

„Eglės galerija“ pristatė dailininkus V. Rusecką, A. Eidukaitį, E. Suchockytę, V. Bogatyriovą, E. Kniūkštaitę ir N. Strazdę.

Aurimas Eidukaitis. Tapyba
2017 rugsėjo 5 – 30 d.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilnius.

EGLĖS GALERIJAI – 20 METŲ
2017 gegužės 20 d.

Kauno ,,Eglės galerija“ mini savo veiklos 20-metį. Šiai progai – jubiliejinė paroda, skirta įvairių kartų ištikimiausių galerijos bičiulių kūrybai. Eksponuojame Vladimiro Bogatyriovo, Aurimo Eidukaičio, Kęstučio Kasparavičiaus, Elenos Kniūkštaitės, Mariaus Liugailos, Virgio Rusecko, Neringos M. Strazdės, Editos Suchockytės tapybos bei grafikos darbus. Skirtinga dailininkų gyvenimiškoji ir kūrybinė patirtis dėlioja margą parodos mozaiką, švytinčią netikėtomis atradimų spalvomis. Paveikslai atveria filosofinės minties gelmę ir kasdienybės grožį – viskas telpa Gyvenimo rate: senieji miestai, peizažai, moters grožio vizijos, surrealistinės, nostalgiškos praeities intarsijos dabarties vaizdiniuose, žaižaruojanti fantastika ir rupi dabartis. Menininkai kviečia į savuosius ieškojimų labirintus, suteikdami mums teisę džiaugtis, vertinti ir suprasti tai, ką aukštosiomis gyvenimo akimirkomis galime regėti tik sielos akimis…